2421/​59

Et par armstole af mørkbejdset egetræ. Barokform, ca. 1900. (2).

Proveniens: Valdemars Slot, Tåsinge.

Stel med almindelige brugs- og alderstegn. Betræk med pletter og slitage.

Eftersyn
I Lyngby
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?