2420/658
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)
Lille dreng med firben. Sign. Kai N. Mørkpatineret bronze. H. 13.
Almindelig patina.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
43 bud
101183 (Autobud) | ||
982619 | ||
101183 (Autobud) | ||
982619 | ||
101183 (Autobud) | ||
982619 | ||
101183 (Autobud) | ||
982619 | ||
101183 | ||
982619 (Autobud) | ||
101183 | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 | ||
982619 | ||
920941 | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 | ||
982619 | ||
920941 | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 (Autobud) | ||
982619 | ||
920941 | ||
982619 | ||
920941 | ||
982619 | ||
175421 |