328/53
Peter J. Lassen (f. 1930, d. 2019)
“Montana”. Tretten diverse moduler af hvidlakeret MDF, herunder bl.a. skabe og skuffemoduler, flere monteret med ben af forkromet stål. Udført hos Montana. (13)
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Almindelig brugspatina, herunder ridser, mærker samt maling med afskalninger og krakeleringer.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
44 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||