2420/​723

Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)

Uden titel. Sign. Rob. Jacobsen 63, 18/50. Litografi i farver. Bladstørrelse 54×61.

Dette emne er belagt med kunstnerafgift.

Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet. Mindre afrivninger i kanterne.

Bemærkninger

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.900 DKK

19 bud

Tidspunkt Byder Bud
99846 1.900 DKK
326817 1.850 DKK
1064586 1.800 DKK
326817 1.750 DKK
1064586 1.700 DKK
853334 1.650 DKK
1064586 1.600 DKK
853334 (Autobud) 1.550 DKK
1064586 1.500 DKK
853334 (Autobud) 1.450 DKK
1064586 1.400 DKK
853334 (Autobud) 1.350 DKK
1064586 1.300 DKK
853334 1.250 DKK
1064586 1.200 DKK
326817 1.150 DKK
1064586 1.100 DKK
326817 1.050 DKK
1064586 1.000 DKK