2420/651
Pernille Braun (f. 1978)
“Untitled, gap (white/green)”, 2017. Sign. Pernille Braun. Polykromt glaseret glas og kobber. 30×18×22.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Mindre afsalg. Herudover god stand. Mangler træstrykke til ophæng.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
9 bud
1025842 (Autobud) | ||
842388 | ||
1025842 (Autobud) | ||
842388 | ||
1025842 (Autobud) | ||
842388 | ||
1025842 | ||
910841 | ||
896810 |