2420/​937

Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958)

Pandabjørn af sort- og hvidmalet bøg. Stemplet Kay Bojesen Design. Udført hos Rosendahl. H. 25.

Nogle ridser og mærker.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.050 DKK

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
210975 1.050 DKK
801465 1.000 DKK