2421/229
Samling tyske emaljedekorerede glas, bestående af fem karafler og fire krus med farvede devisefelter hvori tekst. 19. årh. H. 10–29 cm. (9)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Et glas med revne.
Eftersyn
I
Lyngby
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
3 bud
857147 | ||
153169 | ||
857147 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.