2420/604
Henry Luckow-Nielsen, Ascriped to (f. Næstved 1902, d. 1992, København,1929-1992)
Liggende kvinde. Usign. Mørkpatineret bronze. 22×59×27.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Almindelig patina.
Bemærk venligst: Kunstner tilknyttet den 13. maj
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
7 bud
1026790 (Autobud) | ||
1083399 | ||
1026790 (Autobud) | ||
1083399 | ||
1026790 | ||
1081679 | ||
1017714 |