2420/1275
“Serviette Ambassador” mappe af sort Epi læder med guldfarvede beslag, kort hank, en udvendig baglomme, tre rum med tre indvendige lommer og sort læderfor. Nøgler medfølger. H. 28 x B. 38 x D. 6 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Brugsspor på lås. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag
4 bud
298321 | ||
1048560 | ||
1136317 | ||
896810 |