328/55
Astrid Midskard
“Panisk krukke”, 1990. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 66×46.
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Dette emne handles i fuldmoms
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Mindre optørringsrevner.
Bemærkninger
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
46 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||