328/57
Swarovski håndkikkert, EL-range 10×42, grøn, i tilhørende taske. (2)
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Dioptri kører dårligt. Dækkapsel mangler. Pletter på tasken.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
51 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||