2421/​14

Russisk ikon med Gudsmoder Korsunskaja. Tempera på træpanel med forsænket billedflade. 19. årh. 32×27.

Krakeleringer.

Eftersyn
I Aarhus
Sælges
Vur­dering

3.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

33 bud

Tidspunkt Byder Bud
1001843 (Autobud) 3.200 DKK
843378 3.000 DKK
1001843 (Autobud) 2.900 DKK
843378 2.800 DKK
1001843 (Autobud) 2.700 DKK
906486 2.600 DKK
1001843 2.500 DKK
844582 (Autobud) 2.400 DKK
1001843 2.400 DKK
844582 (Autobud) 2.300 DKK
906486 2.200 DKK
844582 (Autobud) 2.100 DKK
906486 2.000 DKK
844582 (Autobud) 1.950 DKK
906486 1.900 DKK
844582 (Autobud) 1.850 DKK
906486 1.800 DKK
844582 (Autobud) 1.750 DKK
853208 1.700 DKK
844582 (Autobud) 1.650 DKK
853208 1.600 DKK
844582 (Autobud) 1.550 DKK
853208 1.500 DKK
844582 (Autobud) 1.450 DKK
853208 1.400 DKK
844582 (Autobud) 1.350 DKK
853208 1.300 DKK
844582 (Autobud) 1.250 DKK
853208 1.200 DKK
844582 (Autobud) 1.150 DKK
853208 1.100 DKK
844582 1.050 DKK
1059186 1.000 DKK
Levering

Levering i USA fra 810 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK

Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.