2421/​77

Chatol med overskab af blåmalet egetræ og fyrretræ, front med to døre og skrå skriveklap bag hvilke grå malet interior. Louis XVI form, 19. årh.s midte. H. 211. B. 112. D. 63.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Senere tilføjelser.

Eftersyn
I Lyngby
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
849868 3.000 DKK