2420/607
Gerhard Henning (f. Stockholm 1880, d. Hellerup 1967)
Dansende par, 1915. Sign. monogram, Expl. 4. Mørkpatineret bronze. H. 11.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Almindelig patina.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
22 bud
148159 (Autobud) | ||
982619 | ||
148159 (Autobud) | ||
982619 | ||
148159 (Autobud) | ||
982619 | ||
148159 (Autobud) | ||
982619 | ||
148159 | ||
982619 (Autobud) | ||
148159 | ||
982619 (Autobud) | ||
837236 | ||
982619 (Autobud) | ||
512261 | ||
982619 | ||
512261 (Autobud) | ||
982619 | ||
512261 (Autobud) | ||
982619 | ||
512261 | ||
148159 |